• Kontakt z Radą Rodziców poprzez Librus lub e-mail: radarodzicow.sp6wroclaw@gmail.com

Regulamin Rady Rodziców

Skład Rady Rodziców:

Przewodnicząca Aleksandra Szewczyk

Wiceprzewodnicząca Ewelina Kowalska

Skarbnik Joanna Łukowczyk-Miśkiewicz

Wnioski:

Podanie-o-dofinansowanie-eventu.pdf

Podanie-o-dofinansowanie-ucznia.pdf

Podanie-o-dofinansowanie-zakupu-wyposazenia.pdf

Składki:

- pierwsze dziecko 100zł (lub 50zł semestralnie)
        - drugie dziecko 80zł (lub 40zł semestralnie)
        - trzecie i kolejne dziecko 0zł

50zł (lub 25zł semestralnie) od dziecka

MAK

10zł miesięczne (niezależnie od liczby dzieci w szkole, wpłata od rodziny)

Numer konta Rady Rodziców 20 1090 2590 0000 0001 3517 8352

W nazwie odbiorcy przelewu proszę wpisać: Rada Rodziców SP 6, a w tytule przelewu: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz cel wpłaty (RR/MAK/świetlica).

Mamy też ogromną prośbę odnośnie wpłat na MAK - jeżeli mają Państwo taką możliwość, prosimy o ich kumulowanie np. od razu 30, 50 czy 100zł w jednym przelewie. Znacząco zmniejszy nam to ilość pracy, ponieważ odnotowujemy każdy Państwa przelew. Mogą też Państwo wpłacać w jednym przelewie na kilka kategorii zaznaczając w tytule np. RR 50, świetlica 50, MAK 50.

Dokonywanie wpłat na Radę Rodziców jest dobrowolną sprawą każdego rodzica. Dla jednych jest to niewielka kwota, dla innych to kolejny kłopotliwy wydatek. Jest to dla nas zrozumiałe, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę.

Jako Rada Rodziców możemy przyjmować darowizny od osób fizycznych i prawnych. Jeśli znacie Państwo chętnych sponsorów, którzy mogą wesprzeć nasze działania, prosimy o informację.