• Półkolonie

• 1. Półkolonie prowadzone przez Szkołę Podstawową nr 6

Szanowni Państwo, na przełomie czerwca i lipca w naszej szkole zostaną zorganizowane dla uczniów klas I - III półkolonie letnie.

I turnus – 26 do 30 czerwca 2023 r.

II turnus – 3 do 7 lipca 2023 r.

W codziennym programie proponujemy gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek, zajęcia w terenie. Myślę, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! Szczegóły wkrótce.

Opiekę podczas półkolonii zapewniamy od godziny 7.00 do godziny 16.00.
        Koszt uczestnictwa to 233 zł (II danie, podwieczorek i napój w postaci kompotu).

Zapisy na półkolonię odbywają się 12.06.2023 r. (dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6) oraz 19.06.2023 r. (dla uczestników, niebędących uczniami Szkoły Podstawowej nr 6).

Zapisu na półkolonię może dokonać tylko rodzic / opiekun prawny dziecka, którego dotyczy zgłoszenie!

Prosimy o nieblokowanie wejścia do szkoły i ustawianie się (wejście główne) na lewo od naszego Krasnala.

Rekrutacja może zostać zakończona przed wyznaczonym terminem, jeśli limit miejsc zapełni się wcześniej.

W celu zapisania dziecka na półkolonię należy dokonać wpłaty na wskazane w karcie kwalifikacyjnej konto (po ogłoszeniu wyników rekrutacji dla uczniów SP 6 - najpóźniej do dnia 16.06.2023 r., dla uczniów niebędących uczniami SP 6 – najpóźniej do dnia 22.06.2023 r.) oraz złożyć kartę w terminie:

- dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 – 12.06.2023 r. w godzinach 8:30 – 10:30 w holu na parterze lub przed wejściem do budynku (zależy od warunków pogodowych).

- dla uczniów z innych szkół - 19.06.2023 r. w godzinach 8:30 – 10:30 (tylko w przypadku wolnych miejsc).

Liczba miejsc jest ograniczona (I turnus 2 grupy – 30 osób, II turnus 2 grupy – 30 osób).

Dziecko w pierwszej kolejności zapisywane jest na jeden turnus, w przypadku wolnych miejsc będzie możliwość uczestnictwa dziecka w drugim turnusie.

Regulamin półkolonii letnich 2023

Karta kwalifikacyjna wypoczynku - I turnus

Karta kwalifikacyjna wypoczynku - II turnus

2. Firma Sky Blue Education organizuje w naszej szkole półkolonie letnie w świecie nowych technologii w terminach 17 - 21 lipca oraz  24 - 28 lipca 2023,  na które właśnie ruszyły zapisy. W plan półkolonii wchodzą m.in. zajęcia z robotyki LEGO, zajęcia z programowania w środowisku Minecraft, warsztaty kreatywne, eksperymenty i doświadczenia naukowe, zajęcia rekreacyjne, konkursy oraz całodniowa wycieczka wyjazdowa. Półkolonie letnie to świetna okazja na aktywny wypoczynek dla uczniów - informuje Sky Blue.

Wszystkie aktywności uwzględniają różnorodność uczestników pod kątem wieku, zainteresowań oraz ich aktualnych możliwości.

Więcej informacji oraz zapisy:

Do 25 kwietnia obowiązuje cena promocyjna 715 zł. Przy zapisie na 2 turnusy przysługuje dodatkowo 50 zł zniżki. Cena regularna 845 zł. Potwierdzeniem zapisu jest wpłacenie zaliczki w wysokości 250 zł. Pozostała część będzie do uregulowania na dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnusu.

Kontakt w sprawie półkolonii:

Ewa Bilewicz

biuro@skyblue.education