• Karta rowerowa - podstawowe informacje

• Uzyskanie karty rowerowej wymaga postępowania zgdonie z poniższą informacją.

1. Uczeń powinien pobrać ze strony internetowej szkoły załacznik 1 (Arkusz MEN).
        2. Wypełnić czytelnie swoje dane osobowe.
        3. Uzyskać wpis (zgodę) rodzica lub prawnego opiekuna.
        4. Uzyskać wpis (zgodę) nauczyciela wychowawcy.
        5. Przystąpić do sprawdzianu teoretycznego.
        6. Po pozytywnym zaliczeniu sprawdzianu teoretycznego, przystąpić do sprawdzianu praktycznego z jazdy na rowerze.
        7. Dyrektor Szkoły na podstawie wypełnionego arkusza zaliczeń wydaje uczniom Kartę Rowerową. Jest ona bezpłatna.