• Early Stage to szkoła językowa, w której dzieci i młodzież skutecznie uczą się angielskiego i rozwijają swoją wyobraźnię. Im bardziej fascynujący jest ich świat, tym chętniej stają się jego częścią. Dlatego nauka w Early Stage to intensywna podróż językowa, obfitująca w przygody z muzyką, tańcem, poezją rymowaną, teatrem, projektami plastycznymi oraz multimedialnymi, oparta na zaangażowaniu wszystkich zmysłów, pod bacznym okiem umysłu. Z doświadczenia wiemy, że to najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

Najważniejsze dane dotyczące Early Stage:

• mamy 27 lat – szkoła powstała w Warszawie w 1993 roku,
          • działamy na terenie całej Polski – w ponad 500 miejscach,
          • uczy się u nas ponad 42 000 dzieci,
          • nasi uczniowie zdali dotąd ponad 290 000 egzaminów wewnętrznych i zewnętrznych,
          • założycielką i współwłaścicielką szkoły jest Joanna Zarańska – znana autorka podręczników i pomocy dydaktycznych dla dzieci,
          • już trzykrotnie otrzymaliśmy certyfikat European Language Label – Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych”

Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową www.earlystage.pl.

W SP 6 działamy już drugi rok i przyjmujemy obecnie do grup:

klas 2 we wtorki i czwartki o 14:15-15:45

klas 3 w poniedziałki i piątki o 14:15-15:45